hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
Google News

Nebi Bayram’dan Urfa’ya “Şanlı”Ünvanı Verilişinin 40.Yıl Dönümü Mesajı

Son Güncelleme :

22 Haziran 2024 - 15:36

/ 179 views kez okundu.
Nebi Bayram’dan Urfa’ya “Şanlı”Ünvanı Verilişinin 40.Yıl Dönümü Mesajı
reklam

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili ve Ardek Yangın Söndürme Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Nebi Bayram’dan Anlamlı Mesaj

Şanlıurfa’nın gururu Ardek Yangın Söndürme Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Nebi Bayram, şehrin “Şanlı” unvanının 40. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Şanlıurfa’nın tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, kültürel zenginliği ve tarihi dokusuyla ön plana çıkmış bir şehir olduğunu belirten Bayram, “Şanlıurfa’nın ‘Şanlı’ unvanını taşımasının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu şehirde yaşayan herkes olarak geçmişimizle, kültürümüzle ve birlikte geleceğe yürüme azmimizle bu unvanı daha da yücelteceğimize inanıyorum.” dedi.

Şehrin ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayan Ardek Yangın Söndürme Sistemleri olarak, Şanlıurfa’nın her alanda gelişmesi ve ilerlemesi için var güçleriyle çalıştıklarını vurgulayan Bayram, “Şanlıurfa’nın 40 yıl önce almış olduğu ‘Şanlı’ unvanı, bizim için bir sorumluluk ve motivasyon kaynağıdır. Bu anlamlı dönüm noktasında, şehrimizin geleceğine yönelik daha büyük hedefler koymak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Şanlıurfa’nın kültürel mirası, doğal güzellikleri ve dinamik iş potansiyeliyle her geçen gün daha da önem kazandığını dile getiren Bayram, şehrin her geçen yıl daha da “Şanlı” olacağına olan inancını da dile getirdi.

Nebi Bayram’ın mesajı, Şanlıurfa halkı ve iş dünyası tarafından memnuniyetle karşılanırken, şehrin gelecekteki başarıları için umut dolu bir vizyon çizdiği de belirtildi.

reklam

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.